קצת עלינו

זנב - רשת חנויות מזון לחיות

זנב – מה שחיות אוהבות, הינו מרכז ייחודי המספק, תחת קורת גג אחת, מוצרים ושירותים מגוונים לחיות המחמד, וכן מידע כללי ומקצועי בעניין בעלי חיים. “זנב” מספקת את שירותיה באמצעות חנות ואתר ברשת האינטרנט.

מנהל “זנב” – סער איזנברג, בעל ידע וניסיון עשירים של 17 שנים בתחום.

“זנב” חורטת על דגלה את המאבק בניסויים בבעלי חיים, ומחרימה את החברות אשר עושות ניסויים בבעלי חיים באופן ישיר ובאופן עקיף. כך לא תמצאו בין מוצרי “זנב” מוצרים של חברות אלו. ב”זנב” מאמינים במתן שירות מקיף, מלא ומקצועי תוך מתן דגש לצרכי הלקוח וטובת בעלי החיים.

ב”זנב” תמצאו את מגוון מוצרי המזון המובילים בענף, תוך מתן דגש על הרכב המזון ואיכותו. בנוסף ניתן למצוא מגוון אביזרים רחב וייחודי, שאת חלקו לא ניתן למצוא במקומות אחרים. בין יתר המוצרים- מיטות , מלונות, משחקים, ביגוד לחית המחמד, תוספי תזונה, כלים למזון וכדומה.

באתר “זנב” תמצאו מידע רב בדבר אילוף חיית המחמד, המידע יינתן על ידי ענבל איזנברג, מאלפת מקצועית, הדוגלת בשיטה ייחודית וקלה ליישום.

ל”זנב” מועדון לקוחות אשר מזכה את לקוחותיו במחירים ומבצעים אטרקטיביים, בהתאם להודעות שיופיעו באתר או בפרסומים השונים. ניתן להצטרף למועדון הלקוחות באתר זנב או בשירות הלקוחות וההזמנות של זנב.

זנב מספק את שירותיו השונים באמצעות משלוחים עד בית הלקוח. באזור עמק חפר והשרון (צומת רעננה דרום ועד חדרה) המשלוחים חינם בהזמנת מוצרים מעל 149 ש”ח. באזורי הארץ האחרים- ראה אספקת מוצרים.

זנב- כי זה מה שחיות אוהבות…